Usługi

Usługi serwisowe sprzętu i oprogramowania
Szybkie usuwanie awarii, bieżąca obsługa, konfiguracja, pomoc zdalna, telefoniczna i na miejscu. Zajmujemy się kompleksową obsługą serwisową zarówno na żądanie oraz na podstawie umowy serwisowej. Serwisujemy oprogramowanie: S4H Gastronomia, S4H Hotel&SPA, Gastro POS i Chef, Chart, PC Market oraz wszelki sprzęt komputerowy, peryferyjny oraz fiskalny.

Szkolenia z obsługi
Przeprowadzamy szkolenia z obsługi oprogramowania: S4H Gastronomia, S4H Hotel&SPA, Gastro POS i Chef, Chart, PC Market. Szkolimy również z optymalizacji procesów sprzedaży i magazynowych. Uczymy na co zwracać uwagę, jak się zabezpieczyć i kontrolować własną działalność.

Inwentaryzację - wprowadzenie i rozliczenie
Wykonujemy przygotowanie, rozliczenie oraz uzgodnienie inwentaryzacji służąc fachową pomocą w wyjaśnieniu i naprawieniu wszelkich niezgodności.

Doradztwo i consulting
Doradztwo i consulting przy wyborze sprzętu i oprogramowania. Dzięki naszemu 10 letniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Państwa potrzeby i zaproponować kompleksowe rozwiązania sprzętowe i systemowe.

Audyty
Przeprowadzamy audyty bieżących instalacji i konfiguracji systemów IT oraz konfiguracji sprzętu. Analizujemy wszystkie wdrożone rozwiązania pod kątem poprawności słownikowej, użytkowej i księgowej oraz przedstawiamy propozycję optymalizacji systemu, procesów i procedur.  

© 2015 mspIT sp. z o.o. All Rights Reserved. Designed By mspIT

Search