Dołącz do nas

Zdobądź pełną wyzwań i perspektyw pracę w zespole tworzonym przez ekspertów i entuzjastów IT. Sprawdź, kogo aktualnie szukamy.

Już wiesz, że to o Ciebie chodzi? Prześlij CV i list motywacyjny na adres praca@mspit.pl. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MSP IT sp. z o.o. w celu przeprowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Pracownik w serwerowni

Aktualne oferty pracy

Handlowiec IT – oddział Katowice

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa  posprzedażowa,
  • realizacja założonych planów sprzedażowych,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • bieżąca obsługa klienta.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie minimum licencjackie (lub w trakcie studiów)
  • mile widziane kierunki związane ze sprzedażą i marketingiem,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, wysoka kultura osobista,
  • umiejętność biegłej obsługi komputera, pakietów Microsoft Office,
  • znajomość programu Cormach Optima będzie dodatkowym  atutem,
  • znajomość technik sprzedaży, skutecznego prowadzenia rozmów telefonicznych i handlowych z klientem,
  • dobra organizacja pracy i samodyscyplina,
  • umiejętność radzenia sobie z różnorodnością zadań,
  • łatwość nawiązywania kontaktów i utrzymywania dobrych relacji z klientami,
  • wysoka motywacja do pracy oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • inicjatywa oraz samodzielność w działaniu,
  • czynne prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • duże możliwości rozwoju kwalifikacji zawodowych,
  • miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole,
  • uczestnictwo w rozwoju firmy i umacnianiu jej pozycji na rynku.
  • pensję podstawową plus prowizję.

Młodszy Specjalista Działu Wdrożeń – oddział Katowice

  • IT to twoja pasja,
  • Chcesz pracować przy innowacyjnych projektach dla ciekawych firm z różnych branż,
  • W swojej codziennej pracy chcesz wykorzystywać najnowsze technologie,
  • Zależy Ci na ciągłym rozwoju i poznawaniu nowości technologicznych,
  • Cenisz sobie pracę z ludźmi w dobrej atmosferze.

A ponadto:

  • Posiadasz doświadczenie na danym stanowisku lub chcesz je zdobyć,
  • Znasz podstawy SQL i bazy danych
  • Mile widziana znajomość i doświadczenie w pracy z systemami magazynowymi,
  • Potrafisz współpracować z klientem zewnętrznym,
  • Jesteś komunikatywny/a, masz poczucie humoru i lubisz pracowaćz ludźmi,
  • Posiadasz prawo jazdy kategorii B.

Pracując u nas będziesz:

  • Wdrażać oprogramowanie u klienta,
  • Zajmować się pomocą techniczną dla użytkowników oprogramowania,
  • Zajmował/a się administracją aplikacjiKoordynował/a i monitorował/a zadania związane z realizacją zgłoszeń.

Praca w msp IT to:

  • Rozwój własnych kompetencji,
  • Podnoszenie swoich kwalifikacji
  • Atrakcyjne warunki finansowe,
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole ekspertów, chętnie dzielących się wiedzą.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Doświadczenie w branży IT.